Deprecated: The (real) cast is deprecated, use (float) instead in /lib/Zdjecie.class.php on line 371

Deprecated: The (real) cast is deprecated, use (float) instead in /lib/Zdjecie.class.php on line 384

Deprecated: The (real) cast is deprecated, use (float) instead in /lib/Zdjecie.class.php on line 486

Deprecated: The (real) cast is deprecated, use (float) instead in /lib/Zdjecie.class.php on line 487

Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /lib/Artykuly.class.php on line 144

Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /lib/Artykuly.class.php on line 144
Przygotowanie do rozmowy - Bausch Health Poland

WITAMY W BAUSCH HEALTH POLAND W POLSCE

CIEKAWE STRONY

Przygotowanie do rozmowy

Przed planowaną rozmową kwalifikacyjną, poświęć czas na solidne przygotowanie:

  1. Zbierz informacje na temat naszej firmy, produktów, pozycji na rynku, wartości, jakimi się kierujemy.
  2. Zapoznaj się z ofertą pracy i przeanalizuj swoje CV pod kątem dopasowania do wymagań stanowiska. Pomyśl, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać – co Cię wyróżnia spośród wszystkich kandydatów? Przygotuj przykłady potwierdzające daną kompetencję.
  3. Upewnij się, że masz wszelkie potrzebne informacje na temat czasu i miejsca rozmowy  oraz osób biorących udział w spotkaniu. Bądź punktualny. W przypadku spóźnienia lub, kiedy nie będziesz w stanie dotrzeć na rozmowę – zadzwoń do nas i uprzedź o takiej sytuacji. Szanuj nasz czas, tak jak my szanujemy Twój.
  4. Pamiętaj, że Twój strój jest również wyrazem szacunku i Twoją wizytówką.
  5. Bądź szczery – jeśli napisałeś w CV, że znasz język angielski, najprawdopodobniej sprawdzimy jak rozmawiasz. Przy sprawdzaniu referencji, zapytamy o konkretne fakty osób, które z Tobą pracowały.
  6. Potraktuj każdy etap jak nowe doświadczenie i szansę na poszerzenie wiedzy i znajomości oraz sprawdzenie się – bądź pozytywnie nastawiony!