Kilku młodych ludzi

0

Wpływ na młodzież Choroby i hospitalizacja uniemożliwiają zabawę z rówieśnikami. Różne inne dzieci mogą dodatkowo odmówić lub wyśmiać chorego chłopca z powodu jego problemów fizycznych. sobie sprawę, że choroba zmienia organizm, zwłaszcza jeśli zmiany mają miejsce w dzieciństwie lub okresie dojrzewania i nie są obecne od urodzenia.

Młodzież w wieku szkolnym może być o wiele bardziej nękana tym, że nie chodzi do szkoły i nie ma kontaktu z rówieśnikami. Jeśli potrzebują pomocy od swoich mam i tatusiów lub innych osób z różnymi codziennymi wymaganiami, nastolatki mogą zmagać się z brakiem zdolności do bycia niezależnymi.

Dziecko może zdawać

Również nastolatkom szczególnie trudno jest być postrzeganym jako różniący się od swoich  Zdrowie rówieśników. Mamy i tatusiowie, a także członkowie rodziny, mogą być nadopiekuńczy w stosunku do dziecka lub nastolatka, uniemożliwiając mu samodzielność.

Pobyt w szpitalu przeraża dziecko nawet w najlepszych okolicznościach. Cokolwiek dotyczy szpitala, obejmującego regularne procesy opieki, należy omówić z mamami i tatusiami oraz dzieckiem, aby zrozumieli, czego mogą się spodziewać podczas pobytu.

Idealnie byłoby, gdyby młodzież była umieszczona w placówce medycznej lub podobnej placówce, która koncentruje się na latach dzieciństwa. W niektórych szpitalach mamy i ojców zachęca się do trzymania się swoich dzieci, także podczas zabiegów, które mogą być przerażające lub niewygodne. Pomimo obecności rodziców, dzieci często pozostają na utrzymaniu (regres) podczas pobytu w szpitalu.

Dziecko może zdawać Skutki dla rodziców i innych członków rodziny Trwała choroba powoduje poważne problemy fizyczne, finansowe, emocjonalne, a także psychologiczne rodziców. W niektórych przypadkach mamy i tatusiowie nawiązują bliższe partnerstwo, współpracując w celu pokonania tych obciążeń. Niemniej jednak zwykle związek może ucierpieć.

Mamy i tatusiowie mogą czuć się winni z powodu choroby, zwłaszcza jeśli jest ona dziedziczna, z powodu problemów z ciążą lub wywołana przez wypadek (np. Wypadek samochodowy lub ciężarówki) lub zachowanie rodzica (takie jak palenie). Podobnie, opieka zdrowotna może być kosztowna, a także odbierać rodzicom pracę.

Często jeden rodzic

Radzi sobie z troską, co może skutkować wrogością lub poczuciem izolacji od innego rodzica. Mamy i tatusiowie czasami czują złość na siebie, innych, zespół kliniczny lub dziecko. Rodzice mogą dodatkowo obalić powagę problemu dziecka. Niepokój emocjonalny towarzyszący opiece może również utrudniać tworzenie głębokiej więzi z niepełnosprawnym lub ciężko chorym dzieckiem.

Mamy i tatusiowie, którzy spędzają dużo czasu z chorym dzieckiem, zazwyczaj mają mniej  Zdrowie czasu na inwestowanie z różnymi innymi dziećmi. Na rodzeństwo może mieć wpływ skupienie, jakie uzyska chore dziecko, i naprawdę odczuwają z tego powodu silne poczucie winy. Chore dziecko może naprawdę czuć się odpowiedzialne za cierpienie i troskę członków rodziny.

Mamy i tatusiowie są często równie liberalni w stosunku do chorego dziecka lub narzucają błędną technikę, zwłaszcza jeśli objawy przedmiotowe i podmiotowe występują w nieregularnych odstępach czasu. Chociaż choroba dziecka jest nieustannie stresująca dla całej rodziny, istnieje wiele sposobów na zminimalizowanie jej skutków.

Mamy i tatusiowie muszą dokumentować chorobę swojego dziecka, uzyskując informacje z wiarygodnych źródeł, takich jak lekarze dzieci lub inne źródła medyczne.

Informacje pozyskiwane z internetu nie są stale dokładne, a ich rzetelność muszą sprawdzać matki i tatusiowie wspólnie z lekarzami. Grupa wsparcia lub inna rodzina, która obecnie boryka się z podobnymi problemami, może zaoferować pomoc i wsparcie; lekarze zazwyczaj mogą kierować mamy i tatusiów.

Czy zdajesz sobie Zdrowie

Sprawę, że … Mamy i tatusiowie mogą poświęcać nawet więcej czasu lub być bardziej  Zdrowie przychylnie nastawieni do chorego młodzieńca niż z bratem lub siostrami, aby potem mogli czuć się urażeni i winni z powodu takiej urazy.

Czy zdajesz sobie ZdrowieZespół opieki zdrowotnej Świadczeniodawcy wymagani przez dziecko składają się z fachowej opieki medycznej, pielęgniarek, personelu domowej opieki zdrowotnej oraz innego rodzaju pomocy.

Specjaliści od noworodków (w stosownych przypadkach), przeszkoleni w zakresie pomocy niemowlętom i rodzinom z problemami zdrowotnymi, a także hospitalizacjami, są znakomitymi źródłami informacji zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci.

  • Okoliczność może wymagać skoordynowanej opieki medycznej dla młodzieży doświadczającej skomplikowanych chorób przewlekłych.
  • Eksperci opieki zdrowotnejzaangażowani w leczenie składają się z lekarza dziecka, dyplomowanej pielęgniarki, pracownika socjalnego i „opiekuna przypadku” (dyplomowanej pielęgniarki specjalizującej się w ASL / ADI).
  • Kierownik przypadku również dba o to, aby młodzieniec był przygotowany do relacji na balu towarzyskim i aby wraz z krewnym otrzymywał obszerne doradztwo, edukację, pomoc społeczną i emocjonalną, a także chwile wytchnienia.

Pomimo postaci, która współpracuje ze służbami, członkowie rodziny i młodzież muszą być zjednoczeni w procesie podejmowania decyzji, a także w procedurze opieki, ponieważ członkowie rodziny są głównym źródłem twardości, a także pomocy.

Którzy mają poważne Zdrowie

Ta technika ukierunkowana na rodzinę zapewnia udostępnianie informacji, uznając jej wartość i jako istotną część opieki nad dziećmi.

Zgodnie z podejściem skoncentrowanym na dziecku i rodzinie, coraz więcej placówek przekształca się w kliniczne rezydencje zorientowane na pacjenta (PCMH). PCMH to miejsce pracy lekarza, które spełnia najwyższe dodatkowe standardy jakości, wydane przez Krajowe Centrum Kontroli Jakości. Zespół opiekuńczy PCMH całkowicie angażuje ludzi w układ, a także wykonywanie ich opieki.

Asystenci opieki zdrowotnej przyjmują dostosowane strategie leczenia, a także inne  Zdrowie metody, aby upewnić się, że wszystkie osoby, szczególnie te ze skomplikowanymi problemami zdrowotnymi, są o wiele bardziej zaangażowane w rozwiązywanie problemów klinicznych, a także leczenie.

Być może sam masz chorobę lub inną chorobę, która uniemożliwia Ci robienie tego, co robią Twoi rówieśnicy? Jeśli tak, to normalne, że czasami czujesz się przygnębiony. Niemniej jednak w Piśmie Świętym są dwie wspaniałe myśli, które mogą ci się naprawdę przydać.

Twój Stwórca, Stwórca Bóg, rozumie, jak naprawdę się czujesz. Ponadto „troszczy się o ciebie” (1 Piotra 5: 7). Jehowa Bóg chce położyć kres wszystkim chorobom. Przeczytaj to sam w Biblii w Księdze Izajasza 33:24, a także w Objawieniu (Odkrycie) 21: 1-4.

Problemy zdrowotne, w rzeczywistości znalazło wygodę, a także wsparcie w zaufaniu do Boga i Jego gwarancji. Oto 4 przykłady: YEIMY MATTEO BRUNA ANDRÉ YEIMY Właściwie siedzę na wózku inwalidzkim, odkąd skończyłem 11 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj